kto sme


Sme firma pôsobiaca na území Slovenskej a Českej republiky. Neustále sa rozvíjame a rozširujeme svoje rady partnerov a kolegov. Portfólio neustále rastie a prekážky postupne zanikajú. Ak existuje niečo s čím by sme vám nevedeli pomôcť určite poznáme niekoho na koho sa môžete obrátiť. Postupne sme vybudovali firmu do takej podoby v akej je dnes a rušíme hranice v našom obore.

čo robíme


Pre nášho klienta zabezpečujeme komplexné služby v oblasti účtovníctva, financií, propagácie spoločnosti a poradenstva v oblasti financií a vedenia podniku. Pre našich obchodných partnerov zabezpečujeme finančnú oporu pri realizácii projektov a iných biznis plánov.

história firmy


Naša firma prešla dlhým vývinom od roku 1991. Najprv to bolo o jednej osobe. Neskôr sme sa však rozrastali. Po viac než dvadsiatich rokoch sme sa rozhodli zmeniť právnu formu firmy a od 1.4.2014 sme zapísaný v Obchodnom registri SR ako spoločnosť s ručeným obmedzením.

klient


Bez klientov a partnerov by sme boli ničím. Preto staviame do popredia vzťahy s našimi klientmi a všetko zabezpečujeme tak aby došlo k maximálnemu uspokojeniu klienta.

 

profesionalita


Výsledky hovoria za všetko. To platí aj v našej branži. Najväčšou známkou kvality a profesionality je už len ten fakt, že v dobe kde spoločnosti vznikajú a zanikajú na dennom poriadku sme pretrvali viac než 20 rokov. Spokojnosť klientov a neustále rozširovanie služieb je taktiež fakt, ktorí svedčí o kvalitách a schopnostiach našej firmy.

riešenia


Veľkou výhodou našej spoločnosti je fakt, že sa neobrátime chrbtom ku klientom v ťažkostiach. Často  ku nám chodia klienti, ktorí sú po krk v problémoch. Pre týchto klientov sme zostavili krízoví tím ľudí, ktorí zabezpečujú udržanie firmy efektívnymi spôsobmi.

Ako malý príklad úspešnosti tímu v krízovej situácií uvediem situáciu kedy prišiel nemenovaný klient tesne pred dražbou majetku firmy a taktiež aj svojho vlastného, pretože všetko dával do firmy. Ako tretia strana sme zastavili tento proces a úspešne reštrukturalizovali firmu.